ScaleUp Summit, raise the bar
De ScaleUp Company organiseert in samenwerking met Vectrix op dinsdag 9 mei 2017 voor de zevende keer de ScaleUp Summit.
Het enige event dat je concreet helpt groeien door je tools te bieden. Dat is nú nodig, de middelmaat wordt gescheiden van de goede ondernemers. De crisis is officieel voorbij. De markt is klaar voor het pakken van kansen. Je hebt geen excuses meer om niet het maximale uit je bedrijf te halen. Sterker… je kunt de lat nú hoger leggen!
Onderwerpen voor deze dag:
- Significante Strategie; echt onderscheidend, aantrekkelijk en adaptief
- Top Teams; een werkend ritme, de winnende gewoonten en goede harmonie
- Zelfsturing; snel, eigenwijs, scherp en marktvraaggedreven? Waar begin je
- Trends en de feiten; wat zijn de quick wins van gamification, dynamisch prijsbeleid en big data?
- Winning by design; met een strakke én slimme sales
Kortom onderwerpen die nú leven of snel gaan spelen bij ondernemers en directeuren. Die na deze inspirerende dag weggaan met een ingevuld Actie Plan.

GREG BRENNEMAN
RIGHT AWAY & ALL AT ONCE
Greg Brenneman is de President & CEO van CCMP, een grote venture capitalfirma. Greg is één van ’s werelds top turn-around specialisten. Brenneman deed hiermee veel ervaring op als CEO van Continental Airlines, Burger King en PWC Consulting. Hij is een Emmy Award winnaar en auteur van Right Away & All At Once, Five Steps to Transform your Business and Enrich Your Life. Met Harvard MBA en deze rijke ervaring staat Greg garant voor uiterst praktische tips om je bedrijf in de hoogste versnelling te krijgen én ervan te genieten.

DAVID RENDALL
THE FREAK FACTOR
David Rendall is niet iemand die je snel zult vergeten. Als auteur van The Freak Factor: Discovering Uniqueness by Flaunting Weakness weet hij als geen ander te duiden waarom pronken met een zwakte je juist het meest onderscheidend maakt. David deelt zijn inzichten en ervaringen hoe hij zijn eigen zwakten (te idealistisch, niet detailistisch) omvormde in sterke punten als spreker, professor in leiderschap. stand-up comedian en duursporter. Wil je weten hoe je onderscheidend wordt als jij of je bedrijf niet perfect is? Ervaar dan de sessie van David Rendall!

VERNE HARNISH
SCALING UP!
Verne Harnish koppelt als geen andere trends aan inspirerende verhalen en praktische tools. Verne Harnish is een Amerikaanse groeigoeroe, de oprichter van Gazelles, Entrepreneurs Organization en auteur. Zijn meest recente boek Scaling Up en bijbehorende methode vormen voor ondernemers wereldwijd de basis om de groei van hun bedrijf te structureren en te versnellen.
Verne Harnish is daarnaast auteur van Mastering the Rockefeller Habits en The Greatest Business Decisions of All Times.

ALLARD DROSTE
GEEN HIERARCHIE, ADIÓS BUREAUCRATIE!
Allard is ondernemer van het Rotterdamse Aldowa. Wie kent Aldowa niet? Aldowa is een 40-jaar oud metaalbedrijf met 20 medewerkers in de conservatieve bouwbranche. Sinds Allard het bedrijf overnam is het omgeturnd tot een modern zelfsturend bedrijf. Allard vertelt smeuiige en vooral herkenbare verhalen van dit transformatieproces. “Doe alsof je er al bent. Mensen kunnen veel meer als ze anders gaan werken.” zijn gevleugelde uitspraken van Droste. Als je overweegt je organisatie zelfsturend te maken, dan mag je deze presentatie van de Nederlandse Semler niet missen!
Allard Droste is auteur van het zojuist verschenen “Semco in de polder”. Dit boek staat al twee weken achtereen op nummer 1 bij managementboek.nl

JACCO VANDERKOOIJ
WINNING BY DESIGN
‘Challenges companies face in achieving their growth targets’. In een duopresentatie door Jacco van der Kooij en Roelof Hengst, beiden van Winning by Design) komt de science of growth aan de orde met verschillende groeistrategieën. Vandaar vindt doorvertaling plaats naar wat dit betekent voor je salesorganisatie. Dit is een interactieve sessie waar je individueel en in groepjes direct aan de slag gaat.
ScaleUp Summit, raise the bar
Nieuws
Alle nieuwsitemsEvenementen
Alle evenementenArtikelen
